Новини

Як робот-пилосос долає перешкоди?

Робот-пилосос –це сучасна техніка, покликана економити наш час. Де б він не виконував свою роботу – в залі, на кухні, дитячій кімнаті або в офісному приміщенні – всюди він справляється на «відмінно». Робот являє собою невеликий, високоінтелектуальний пристрій для прибирання будинку, що пересуваючись по кімнаті, збирає пил і сміття. Все, що необхідно зробити – це натиснути на кнопку.

Функціонал робота-пилососа

Техніка оснащена штучним інтелектом і призначена для автоматичного прибирання житлових приміщень. Він безперервно розраховує оптимальний шлях і сам вибирає, який зі своїх методів прибирання застосувати. Пристрій оснащений усіма необхідними для прибирання пристосуваннями. Охочих купити такий гаджет цікавить, як робот-пилосос долає перешкоди. Для цього у робота є відповідний функціонал.

  • Система «антіплутанина» дозволяє пристрою не плутатися в дротах і кромці килимів, а сенсори перепаду висоти розрізняють сходинки, виступи, пороги і допомагають уникнути падінь. Після прибирання пилосос повертається на базу підзарядки.
  • Камери і датчики реєструють усі перешкоди, щоб максимально ефективно налаштувати маршрут.
  • Його дві щітки працюють одночасно і призначені для збору бруду і пилу з кожного кута. Залежно від типу поверхні робот-пилосос регулює висоту щіток, щоб зробити їх максимально ефективними. Нахилені під кутом 27 градусів, вони можуть прибирати уздовж стін, щоб не залишати бруду.
  • Пилосос оснащено сенсорним дисплеєм для простоти управління.
  • 3-ступінчаста послідовність прибирання призначена для ефективного збору пилу, бруду і сміття.
  • Верхня панель зі спеціальним зносостійким покриттям менше дряпається при зіткненні з твердими предметами.

Як робот-пилосос орієнтується?

Техніка орієнтується на місці за допомогою тактильних, інфрачервоних радіодатчиків. Прилад ніколи не злетить зі сходів, не подряпає стіни і не вдариться об меблі. Пилосос може самостійно долати пороги висотою до 2 см. Усі кути і перешкоди всередині приміщення він акуратно обходить за допомогою спеціального індикатора, що визначає положення агрегату. З їх допомогою техніка «відчуває», в якому становищі знаходиться. Також вона розпізнає ті місця, які найбільше потребують прибирання. Конструкція пилососа не шкодить меблів. Будь-яка перешкода буде подолано без деформації. Його корпус зроблений у такому стилі, що впишеться в будь-який інтер’єр.

Старше

Як перший раз запустити робота-пилососа?

Новіші

Як вибрати робота-пилососа, щоб залишитися повністю задоволеним його роботою?

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів