Новини

iRobot представляє персоніфіковане розумне прибирання за допомогою технологій iRobot Genius™

Унікальний штучний інтелект робота дозволяє краще контролювати, де, коли та як робот проводить прибирання.

Компанія iRobot®, лідер у виробництві споживчих товарів, представляє нову можливість для більш якісного прибирання за допомогою інтелектуальних технологій iRobot Genius ™ – нової потужної платформи, що відкриває широкий спектр можливостей для роботів з підключенням до Wi-Fi, включаючи Roomba® і Braava®.

iRobot Genius™ надає користувачу персоналізований контроль над роботами – з врахуванням особливостей планування житла, графіків і вподобань прибирання та інтеграції з системами розумного будинку.

«Роблячи все більший стратегічний акцент на програмне забезпечення та цифрові технології, iRobot продовжує все більш диференціюватися, розробляючи розумні технології, які звільняють користувачів від рутинного щоденного прибирання, коли вони живуть і працюють вдома», – говорить Колін Енгл, генеральний директор iRobot.

Інтерфейс iRobot Genius™ – це нещодавно перероблений додаток iRobot Home, що надає користувачеві розширені можливості, в порівнянні зі стандартним додатком. Таким чином користувач отримує персоналізований та простий у використанні центр управління та контролю за прибиранням. Додаток працює з усіма підключеними до Wi-Fi роботами iRobot, дозволяє організувати прибирання на основі звичок та особистих вподобань для більш розумного та ефективного прибирання.

“Роботизований інтелект повинен вийти за рамки автономії і стати справжнім партнером з прибирання”, – сказав Енгл. “Наш розумний робот персоналізований та реагує на звички та вподобання користувача, надаючи йому більший контроль над тим, коли, де і як роботи прибирають. iRobot Genius™ розкриває весь потенціал наших продуктів, надаючи їм можливість робити зараз більше, і ставати згодом ще більш розумними завдяки оновленням.”

Прибирання там, де Вам необхідно

Скеруйте робота, щоб прибрати сміття прямо там, де воно збирається з функцією «Чисті зони». За допомогою штучного інтелекту роботи-пилососи Roomba i7/i7+ та s9/s9+, а також робот-полотер Braava jet М6 використовують машинне навчання, щоб рекомендувати «Чисті зони» навколо певних предметів, таких як дивані, столи та кухонні острови.

Користувачі також можуть налаштувати свою смарт-карту, самостійно визначаючи «Чисті зони». Це дозволяє цілеспрямовано обрати певні місця або зони навколо предметів, де найчастіше скупчується сміття. Просто використовуйте додаток або голосового помічника, щоб сказати: «Roomba, прибрати навколо дивана», і Roomba буде знати, де прибрати.

 Прибирання, коли воно Вам потрібне

З iRobot Genius™ роботами-пилососами Roomba та роботом-полотером Braava jet вивчають ваші звички з прибирання, щоб запропонувати нові функції, такі як:

  • Автоматизація прибирання, заснована на подіях, що дозволяє визначити роботу ідеальний час для початку або завершення прибирання на основі підказок від користувача. Якщо ви вранці виходите на роботу або на вихідні їдете за місто, додаток iRobot Home може використовувати служби геолокації, наприклад Life 360, ​​або підказки від розумних пристроїв, таких як Augus Wi-Fi Smart Lock, щоб дізнатись, що ви пішли та почати прибирання. Аналогічним чином робот може припинити прибирання, коли ви повернетесь. Можливість налаштування параметрів запуску автоматичного прибирання безпосередньо в додатках iRobot Home – це ексклюзивна можливість користувачів iRobot, що реалізована за допомогою технологій iRobot Genius™ та IFTTT Connect. Це означає, що користувачі можуть легко інтегрувати моделі iRobot з Wi-Fi з іншими домашніми пристроями, такими, як інтелектуальні термостати і замки, не виходячи з програми iRobot Home.
  • Рекомендовані графіки прибирань засновані на регулярних шаблонах прибирання користувачів, наприклад прибирання вранці в понеділок. Роботи-пилососи Roomba i7/i7+ та s9/s9+, а також роботи-полотери Braava jet m6 також можуть давати рекомендації для конкретних приміщень, наприклад: пилососити вітальню в п’ятницю ввечері або прибрати в їдальні та кухні після сніданку.
  • Розділ «Обране» дозволяє користувачам швидко створювати та отримувати доступ до власних, завчасно встановлених графіків прибирань. Створіть категорію «Обране», наприклад: «Після вечері», і робот почне прибирати їдальню, а також, наприклад біля кухонної тумби чи столу. Або графік «Перед сном», щоб вимити підлогу в ігровій кімнаті та вітальні. Або «Скрізь», щоб прибрати всю домівку.

Прибирання, як ви хочете.

Підключені до Wi-Fi роботи-пилососи Roomba та робот-полотер Braava jet з часом стають більш розумними, дізнаючись ваші уподобання в прибиранні та розуміючи, як ви хочете, щоб ваш будинок був прибраний. Штучний інтелект також означає, що продукти iRobot можуть вийти за рамки стандартних графіків прибирання і скористатися наявними можливостями налаштування прибирання на основі визначення місцерозташування і технологій розумного будинку.

  • Нові рекомендовані заборонені зони – це більше, ніж установка заборонених зон вручну. Роботи-пилососи Roomba i7/i7+ та s9/s9+, а також робот-полотер Braava jet m6 можуть автоматично навчитися уникати проблемних зон, а також рекомендувати користувачам певні заборонені зони.
  • Сезонні рекомендації пропонують персоналізовані рекомендації для автоматичного планування прибирання або пропонують час, коли може знадобиться більш часте прибирання, наприклад, в сезон линьки домашніх тварин або алергії.

Персоналізований досвід прибирання, заснований на iRobot Genius™ і новий додаток iRobot Home, будуть доступні клієнтам по всьому світу за допомогою оновлення програмного забезпечення, починаючи з 25 серпня.

Старше

Роботи-пилососи: які і де купувати

Новіші

Як почистити бокову щітку робота-пилососа iRobot Roomba s9

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів