Новини

Як перший раз запустити робота-пилососа?

Робот-пилосос – це прорив у сфері прибирання. Ця красива і дуже функціональна іграшка без перебільшення стане вашим помічником. Він автоматично підлаштовується під чистку поверхні, будь-то ворсистий килим або тверда підлога. Такі пристрої – знахідка для великих будинків і квартир. Найбільш ефективно використовувати його на рівних великих поверхнях. Пилосос можна програмувати: задавати, в які дні він повинен робити свою роботу і о котрій годині, при цьому він сам вибирає траєкторію руху і режим роботи. Досить розібратися, як перший раз запустити робота-пилососа, щоб забезпечити подальшу чистоту в своєму будинку.

Включення і вимикання робота-пилососа

При використанні в перший раз, незалежно від початкового рівня заряду батареї, її слід зарядити, запустивши iRobot у циклі очищення до тих пір, поки не загориться червона кнопка CLEAN і не відключиться самостійно, про що техніка повідомить, видавши відповідний звук. Потім почніть заряджати робот, підключений безпосередньо до джерела живлення.

Як зберігати робота-пилососа?

Робот-пилосос вимагає мінімального обслуговування, але є кілька речей, які потрібно зробити, щоб він працював із максимальною продуктивністю. Одним із таких критеріїв є зберігання.

  1. Зберігати пилосос потрібно завжди підключеним до джерела живлення.
  2. Техніка повинна бути зібрана, а резервуар із щільно закритою кришкою повинен стояти на базі.
  3. Зберігати робота-прибиральника слід у приміщенні при плюсовій температурі.
  4. Якщо довгий час робот не буде використовуватися, слід зарядити акумулятор, потім витягнути його, і зберігати в сухому місці.

У чому переваги робота-пилососа?

Позитивні характеристики робота-пилососа, полягають в наступному:

  • чистить усі поверхні, включаючи килим, паркет і лінолеум;
  • якщо на шляху виникає перешкода, пристрій акуратно обходить її та продовжує свій маршрут;
  • видаляє пил і різне велике сміття, не залишаючи слідів свого перебування;
  • лопатева щітка чистить підлогу вздовж плінтусів і в кутках кімнати;
  • якщо батарея розрядиться під час роботи, робот вирушить на док-станцію для зарядки, а потім завершить очищення.

Робот-прибиральник виготовлений із застосуванням високих технологій, має здатність розпізнавати різні перешкоди, а також самостійно виплутуватися з дротів. Завдяки правильному зберіганню робота-пилососа, ефективність збирання залишиться незмінною тривалий час. Отже, допоможе звільнити господині час на себе й ефективно очистить площу від пилу.

Старше

Де купити пилосос-робот, який сам прибирає?

Новіші

Як робот-пилосос долає перешкоди?

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів