Новини

Де купити пилосос-робот, який сам прибирає?

Робот-пилосос – це інноваційна річ, яка спроектована для того, щоб ви не витрачали свій час на побутові завдання. Важко не погодитися, що прибираючи приміщення за допомогою звичайного пилососа, ви витрачаєте величезну кількість сил та енергії, а також дорогоцінний час, який ви можете використовувати, щоб провести його з друзями і близькими. Саме тому вам підійде робот-пилосос, якому не потрібно, щоб ви стежили за його роботою. Він може якісно прибрати приміщення в будь-який зручний для вас час.

Робот-пилосос і його переваги

Серед переважних характеристик гаджета слід зазначити.

  • Якісне прибирання. Власнику такого пилососа не потрібно брати участь у процесі самої прибирання. До того ж, робот-пилосос, щоб домогтися чистоти підлоги, миє її по кілька разів.
  • Робот-пилосос – вельми маленький і зручний пристрій. Вам не потрібно буде його збирати, тому що він не має великих комплектуючих. Його сміливо можна зберігати в будь-якій частині будинку, так як він не займає багато місця і навіть непогано вписується в сучасний інтер’єр.
  • Під час використання пилососа рівень пилу в приміщенні знижується приблизно в 60 разів.
  • Робот має декілька щіток. Так, щітка збоку чистить плінтуса і кути. Спеціальна щітка ідеально видалить пил із плоскої поверхні.
  • Пристрій оснащений спеціальною системою, яка не дає заплутатися йому в килимах і в своїх власних дротах. Якщо пристрій одержав сигнал про те, що він заплутався, то робот припиняє процес збирання і намагається позбутися перешкод.
  • Пристрій може подати сигнал у разі, якщо йому знадобиться увага людини або проведення будь-яких процедур по типу викинути пил тощо.
  • Робот-пилосос оснащений навігаційною системою, яка сприяє тому, що пилосос обходить усі кімнати в будинку і повертається до своєї бази самостійно.

Де купити робота-пилососа в Києві?

Давно всім відома істина: «Чисто не там, де не смітять, а там, де прибирають». Ось тому будь-якому приміщенню час від часу потрібно прибирання, іноді – генеральне. І тут ніяк не обійтися без головного помічника господині – розумного пилососа. Купити його дуже просто на сайті компанії iRobot в Україні, зокрема в Києві. До того ж, співробітники компанії з задоволенням дадуть відповіді на всі питання, які пов’язані з придбанням і експлуатацією цього пристрою. Прибрати будинок можна будь-яким пилососом, але якісно и за вас це зробить “iRobot”!

Старше

Де відремонтувати робота-пилососа?

Новіші

Як перший раз запустити робота-пилососа?

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів