Новини

Де відремонтувати робота-пилососа?

Сучасні девайси полегшують прибирання, звільняють час для відпочинку або саморозвитку. Вони дозволяють спокійно займатися своїми справами, а самі тим часом призводять житло до ладу. Але як і з іншою технікою, трапляються поломки. Де відремонтувати робота-пилососа? Що робити для запобігання неприємних ситуацій?

Які проблеми можуть виникати?

Робот-пилосос – пристрій невеликих розмірів із програмованої роботою. Він ефективно проходить сантиметр за сантиметром і очищає поверхню. Техніка проводить не тільки класичне, а й вологе прибирання. Якщо апарат починає давати збої важливо визначити можливі причини. Від них залежить, як потрібно проводити ремонт робота-пилососа. Що може статися з пристроєм:

  • не вмикається;
  • крутиться на місці;
  • не повертається на док-станцію;
  • заклинює щітки;
  • сміття залишається на підлозі;
  • блимає датчик.

При виникненні проблем не слід впадати в паніку. Спочатку потрібно дізнатися, де відремонтувати робот-пилосос і віддати його на діагностику. Фахівці зможуть розібратися з заклинюванням кнопок, збоєм плати, пошкодженням дротів. Вони перевірять цілісність конструкції. Якщо девайс не знаходить базу, то можливо прилипання сторонніх речей, пошкодження проводки, наявність предметів із перешкодами для ІК-променів.

Якісна техніка – запорука тривалої роботи

Щоб пристрій прослужив як можна довше, слід виконувати кілька правил.

  1. Перед першим запуском зарядити його не менше ніж 12 годин.
  2. При рідкісному використанні потрібно відключати живлення. Воно не повинно знаходитися в «холостому» режимі.
  3. Після прибирання очищати щітки і контейнер.
  4. Бажано прибрати з поверхонь дрібні предмети, шнури живлення.

Важливо подумати про якісні складові, купувати продукцію у сертифікованих продавців. Перелік, де можна придбати техніку з гарантією від виробника, можна подивитися на сайті компанії IRobot. Купуючи товари на підозрілих сайтах, потрібно бути готовим до меншого ресурсу приладу, до швидких поломок. Дізнатися особливості роботів пилососів, як продовжити термін їх служби і вибрати модель допоможуть фахівці IRobot. Компанія пропонує оригінальну продукцію з гарантією 2 роки. Доставка здійснюється по всій території України, є можливість повернення протягом 2-х тижнів.

Старше

Підтримка України американською компанією iRobot

Новіші

Де купити пилосос-робот, який сам прибирає?

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів