Новини

Миючий робот-пилосос: як вибрати правильно

Популярність цих домашніх помічників зростає в геометричній прогресії. Якщо ще кілька років тому на ринку боязко пробували свої сили тільки класичні роботи-пилососи, які знаходили пил у найзатишніших куточках житла, то зараз все більше споживачів робить вибір у бік моделей, які вміють не тільки «підмітати», а й мити ці самі куточки . Дійсно, якщо вже автоматизувати процес збирання, то варто задуматися над тим, як це зробити максимально ефективно, але при цьому не вийти за рамки існуючого бюджету.

Переваги та нюанси роботи з такими пилососами

Функцію вологого прибирання використовувати не обов’язково. Але її переваги незаперечні.

  1. Результат прибирання – не просто чистий, а бездоганно чисто, суха підлога без розводів.
  2. Повітря в приміщенні зволожується після кожного «миття».
  3. Килими проходять справжню хімчистку в мініатюрі без необхідності їх куди-небудь возити.
  4. Трудовитрати мінімальні, можна «кинути сили» на інші справи.

Звичайно, все складеться таким чином тільки в разі раціонального підходу до вирішення питання, як вибрати миючий робот-пилосос, щоб він на відмінно справлявся зі своїми обов’язками.

На що звернути увагу перед тим, як вибрати миючий робот-пилосос?

Немає необхідності купувати дорогу модель, розраховану на прибирання великих площ або на безперервну роботу протягом багатьох годин, якщо мова йде про обслуговування невеликої двокімнатної квартири. У той же час, самі бюджетні моделі – неправильне рішення, яке проявить себе вже в перші місяці експлуатації. Особливо, якщо у пилососа мають бути певні складності (пороги, шерсть тварин, великі площі). Додаткові функції (визначення перешкод, вивантаження сміття на базу, кількість програм тощо) – речі корисні, але завжди використовуються в повсякденних справах. А іноді, навпаки, вони бувають принципово важливі. Пропозицій зараз дуже багато, на перший погляд здається, що всі пропоновані опції дуже важливі, одна «підтягує» за собою наступну автоматично. Розібратися в різноманітті моделей і значущості їх функцій завжди допоможуть менеджери з IRobot. На сайті можна ознайомитися з асортиментом, а визначитися з тим, як вибрати миючий робот-пилосос раціонально і швидко, можна за телефоном або в режимі онлайн.

Старше

Як вибрати робота-пилососа, щоб залишитися повністю задоволеним його роботою?

Новіші

Як робот-пилосос прибирає кути?

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів