Новини

iRobot серії i

Ви трепетно ​​ставитеся до чистоти і порядку в оселі? В такому випадку, зверніть свою увагу на останню розробку компанії iRobot, яка з успіхом використовуються у всьому світі. Отже, знайомтеся – Robot i серія.

Що являє собою роботи-пилососи i серії?

Моделі Robot i серії пропонують неперевершену продуктивність у порівнянні з іншими роботизованими пилососами на ринку. У неї входять:

  • iRobotRoomba i7 –  зовсім нова модель, оснащена третім поколінням навігаційної системи iAdapt, технологією vSLAM та унікальною системою побудови карти приміщення ImprintSmartMapping. Его розміри: 10 х 35 см. Робот оснащений спеціальним пакетом для сміття, який можна очищати раз на місяць. Призначений для щоденного сухого прибирання приміщень квартир, заміських будинків або офісів;
  • маршрут iRobotRoomba i7 розробляє самостійно під час першого прибирання, запам’ятовуючи розміри кімнати, розміщення меблів і ряд інших обмежувачів. Roomba i7 запам’ятовує кімнати, відрізняє кухню від вітальні. Необхідно вирішити, які приміщення необхідно прибрати і при використанні голосових команд або додатка iRobot HOME – запустіть пилосос;
  • iRobotRoomba i7 + – потрійна технологія очищення Premium класса AeroForce. Спеціальна щітка для чистки плінтусів, дві бічні гумові щітки, висока потужність всмоктування. Пилосос працює на килимах і твердих підлогах. Форма – кругла «шайба» діаметром 33 см і висотою 7,5 см. Пилосос має основні три кнопки – «Сlean» (прибрати/очистити), повернення на базу, інтенсивна точкова прибирання.

Купити робота-пилососа I серії багато вирішують через широку функціональності, в тому числі наявності фільтра AeroForce, який уловлює 99% алергенів, пилку і частинок розміром до 10 мікрон. З’ємний мішок уміщує до 30 сміттєвих контейнерів і не дозволяє пилу і бруду повертатися в повітря. Якщо батарея розрядиться під час роботи, робот автоматично повернеться на док-станцію для зарядки, а потім завершить прибирання.

Robot i серія – нова ера прибирання

Завдяки роботу-пилососу автоматичне прибирання нині стає реальністю! Заощадити свій час і сили дуже просто – достатньо купити робот-пилосос I серія за привабливою ціною і назавжди забути про бруд і пил в своєму будинку. Останні моделі можна купити онлайн в магазині IRobot. Тут надається широкий вибір даної американської техніки. А офіційна гарантія та сервісна підтримка від виробника дають вагому перевагу на ринку роботизованою техніки для дому.

Старше

Правила «дружби» з роботом-пилососом

Новіші

Робот-пилосос у каталозі iRobot

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів