Новини

Як влаштований робот-пилосос?

Прогрес не стоїть на місці – традиційний віник із совком замінює мобільний і функціональний помічник. Ринок роботів пилососів розвивається стрімко, випускаються всі нові моделі. Поки вони займаються прибиранням, можна зайнятися важливими справами. Але як же влаштований робот-пилосос? Фахівці допоможуть розібратися в цьому питанні.

Принцип роботи пристрою

Для функціонування техніки буде потрібно зробити правильні налаштування для необхідної кількості заходів протягом дня. Перед початком роботи агрегат потрібно зарядити. Як часто це знадобиться робити, залежить від моделі (вся необхідна інформація вказується в інструкції). У середньому, при одній зарядці вдасться очистити підлогу в 1–2 кімнатах – усе залежить від метражу. Як влаштований робот-пилосос? Він виконаний у формі диска з діаметром у межах 25–35 см. Конструкція представлена ​​наступними складовими:

  • корпус;
  • бічні щітки;
  • система фільтрації;
  • датчики та камери;
  • вбудований міні-комп’ютер.

Моделі досить самостійні, легко огинають перешкоди. Вони здатні без утруднень прибиратися по відкритому простору, під стільцями, столами, ліжками. Також сучасні версії вивантажують сміття в контейнер без активної участі людини. А як відправити робот пилосос на базу? Пристрій це зробить самостійно за допомогою спеціальних «очей» – датчиків і камер. Вони повинні постійно утримуватися в чистоті, від цього залежить працездатність техніки. Деякі з моделей можуть заряджатися в процесі збирання. Зберігають систему далеко від сонця, опалювальних приладів. Якщо пристрій тривалий час не використовувається, бажано витягнути акумулятор.

Функціональні пристрої на IRobot

Якісне прибирання будь-яких приміщень у будинку доступне за допомогою «розумної» продукції інтернет-магазину. Вона не вимагає знань із боку користувача про те, як відправити робот пилосос на базу. Все робиться автоматично. В асортименті представлені варіанти для сухого та вологого прибирання. Переваги техніки від IRobot:

  • продовження роботи з точки зупинки;
  • збільшена всмоктуваність пилу на килимах;
  • планування прибирання за допомогою смартфонів;
  • робота в кухонному приміщенні або санвузлі;
  • очищення від застарілих плям.

У каталозі представлена ​​інформація щодо моделей, їх характеристики, комплектація, фотографії. При виникненні питань можна зв’язатися з менеджерами за телефонами на сайті.

Старше

Як робот-пилосос чистить килими?

Новіші

Робот-пилосос – де купити і на що звернути увагу?

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів