Новини

Робот-пилосос 600 серія

Один із найбільш просунутих приладів – робот-пилосос 600 серії від компанії iRobot. При створенні задіяні новітні розробки в сфері робототехніки – пристрій увібрав у себе всі найсучасніші та перевірені рішення для вашої оселі.

Купіть Irobot Roomba 600 – прилад нового покоління

Компанія iRobot нещодавно розширила свою лінійку роботів для прибирання, випустивши вдосконалений iRobot Roomba, з революційною системою очищення. У серію увійшли:

  • IRobot Roomba 605. Завдяки технології iAdapt Resposive Cleaning і десяткам датчиків, прилад пилососить кожну частину підлоги кілька разів. Система DirtDetect, заснована на акустичному датчику, дозволяє роботу знаходити місця найбільш забруднені, щоб посилити роботу над ними. Робот автоматично паркується на док-станції після закінчення чистки або при низькому заряді батареї. Автоматичні віртуальні стіни (AutoVirtualwall) допоможуть обмежити область прибирання робота і захистити небажані для відвідування роботом зони (наприклад, дроти під столом або дитячі іграшки);
  • IRobot Roomba 616. У цій серії встановлено нове програмне забезпечення iAdapt, завдяки якому пилосос краще орієнтується і швидше забирається. Запатентована триступенева система очищення AeroForce збирає пил і бруд із килимів, паркету і всіх інших типів підлог, тому вам не доведеться робити це самостійно. Робот може прибрати близько 80 кв. м. Подвійний фільтр здатний затримувати до 98% мікрочастинок пилу й алергенів. За рахунок роботи системи подвійних фільтрів НЕРА після прибирання не залишається в повітрі характерного запаху пилу;
  • IRobot Roomba 676. Універсальний пилосос, який поєднує в собі всі основні переваги серії й останні інноваційні рішення. Оснащена техніка триступеневої системою очищення з оптимізованою системою циркуляції повітря і поліпшеною конструкцією щітки. Працює згідно 3-етапної системі очищення, яка забезпечує ідеальну чистоту. Прибирання відбувається за допомогою турбощетки з прогумованого матеріалу. Roomba676 автоматично вибирає режими прибирання для різних покриттів: плитки, килима, ламінату, лінолеуму або килимів.

Продукція американської корпорації покликана забезпечити максимальний комфорт при прибиранні приміщень. Купити Irobot Roomba 600 ви можете в інтернет-магазині iRobot. Кожен пилосос, представлений у каталозі, здатний впоратися із завданням прибирання підлоги без участі людини.

Старше

Робот-пилосос Roomba 900 серії

Новіші

Як вибрати хороший робот-пилосос?

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів