Новини

Де відремонтувати робота-пилососа?

Робот-пилосос – це ідеальний і незамінний помічник у кожній родині. Він має круглу форму, їздить по підлозі, збирає пил, об’їжджаючи перешкоди, має акумулятор, адаптер живлення, пилозбірник із фільтром та щітку. Крім основних комплектуючих, деякі моделі мають додаткові «фішки». Завдяки їм, робота стає ще більш інтелектуальною та усвідомленою. Програмований робот-пилосос самостійно визначає маршрут, тип поверхні, що прибирається і ступінь її забруднення, самостійно стає на зарядку. Управляти пилососом можна з дистанційного пульта, який працює навіть через стіну.

Ознаки поломки роботів-пилососів

Кожен пристрій має свої ресурси. Але не завжди у нього є можливість працювати в ідеальних умовах. Робот-пилосос може вийти з ладу з кількох причин:

  • через несприятливий механічний вплив, наприклад удару;
  • якщо під час заряджання були збої в мережі;
  • при неправильної експлуатації;
  • при наявності заводського браку.

Ремонт робота-пилососа

Робот-пилосос – це один із найпопулярніших побутових приладів для прибирання великих площ. Регулярна обробка поверхонь підлоги пилососом дозволяє утримувати оселю в охайному вигляді. Але, як і будь-яка техніка, він має властивість ламатися, причому в самий відповідальний момент. На допомогу вам завжди готові прийти майстри сервісного центру iRobot. При поломки даної техніки, ремонт повинен проводитися виключно експертом. У дизайні та функціональності пилососа є багато складних нюансів. Виправлення поломок самостійно може призвести до багатьох проблем і скорочення терміну служби пристрою. Крім того, ця робота вимагає особливої ​​акуратності й обережності, щоб при відновленні одного елемента випадково не пошкодити інший. Спеціалісти сервісного центру допоможуть швидко з’ясувати причину поломки, попередньо продіагностувати пилосос. Спеціаліст розповість, як надалі уникнути виходу з ладу гаджета. Ви можете залишити пилосос для детального ремонту. Щоб продовжити термін служби розумного домашнього пилососа, зберігати його потрібно на включеної від мережі зарядної базі. Стояти він повинен на рівній поверхні, а включати його бажано не частіше, ніж раз на добу. Це істотно подовжить життєвий цикл акумуляторних батарей.

Старше

Робот-пилосос: як він працює?

Новіші

Роботи-пилососи: які і де купувати

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів