fbpx
Thumbnail irobot i7+

iRobot® Roomba® i7 +

Забудь про прибирання на цілий місяць!

Представляємо абсолютно новий робот
для прибирання підлоги Roomba® i7 +
який вміє звільнятися від сміття сам.

Обери свого помічника
roomba

Roomba ® Робот пилосос для сухого прибирання

braava

Braava ® Робот для вологого прибирання

Mirra

Mirra ® Для чищення басейнів

Доставка

Безкоштовна доставка по Україні

Обмін-повернення

Обмін-повернення протягом 14 днів

Гарантія

Гарантія 2 роки

Весь модельний ряд

Хто не чув твердження: «Чистота – запорука здоров’я»? Від чистоти в будинку залежить не тільки затишок житла, але і здоров’я нас і наших близьких. Хоча сучасні темпи життя залишають все менше часу на підтримання порядку, до нас на допомогу приходять сучасні технології: за останні роки роботи-прибиральники перетворилися з фантастичних персонажів кіно в повсякденних помічників.

Компанія iRobot є одним з флагманів в сфері виробництва роботів-пилососів. Вона випускає пристрої для всіх типів прибирання, тому серед широкого асортименту компанії кожен може знайти того робота, який буде максимально ефективним саме для його будинку. Левова частка доходу витрачається на дослідження нових технологій і поліпшення існуючих: ось чому наші пристрої відображають останні досягнення інженерної думки.

Поки ви займаєтеся своїми справами, робот пилосос безшумно і непомітно працює, підтримуючи чистоту в будинку. Мініатюрні габарити пристрою дозволяють йому проникати у важкодоступні місця, прибирати пил під ліжками і диванами, за шафами і під столами. Також скромні розміри дозволяють не переживати про те, що електронний прибиральник буде займати багато місця – за розмірами такі роботи менше пилососів.

Хоча час за гроші не купиш, зате можна купити робот пилосос, який дозволить більше часу приділяти улюбленому заняттю, відпочинку або сім’ї, в той час як будинок буде залишатися в чистоті. Наш інтернет-магазин пропонує фірмову техніку компанії iRobot з гарантією від виробника. Широкий асортимент дозволить вибрати електронного прибиральника за доступною ціною.