fbpx
iRobot Logo

Your Cart :D

Subtotal

Free Ground Shipping

On all Robot Orders!

iRobot Roomba s9 Новинка

S серія

Очікується

iRobot

i серія

від 22599грн.

iRobot Roomba 960

900 серія

Починаючи від 16599грн.

iRobot Roomba e5 Charcoal

E серія

від 12799грн.

Roomba 675

600 серія

від 7879грн.

iRobot Новинка

M серія

Очікується

iRobot Braava jet 240

Jet 240

Починаючи від 6239грн.

iRobot

390T

від 8159грн.

iRobot Новинка

Terra

Очікується

RU

UA

Your Cart :D

Subtotal

Free Ground Shipping

On all Robot Orders!

irobot Roomba s9
Новинка

Представляємо Roomba® s9+ – Майбутнє Вашого прибирання набуває форму.

Останні 25 років світ навколо нас постійно змінювався. За цей час робот-прибиральник Roomba® навчився будувати карту Вашого будинку, прибирати шерсть домашніх тварин і навіть самостійно звільняти свій контейнер від сміття. Ми відкриваємо нову еру прибирання! Робот-пилосос Roomba® s9+ ідеально прибирає у кутах, вздовж стін і на будь якій поверхні.
Новинка

Представляємо Braava jet® m6. Нехай миття підлоги відійде в історію.

Ласкаво просимо у кінець епохи вологого прибирання, яким Ви його знали. Робот-прибиральник Braava jet® m6 – наш найсучасніший робот для миття підлоги та прибирання, про яке Ви могли тільки мріяти. Миючий робот Braava jet® m6 – Ваш досконалий помічник. Відтепер вологе прибирання не потребує ваших зусиль. Завдяки розпилювачу Precision Jet Spray робот-прибиральник легко позбавляється липкого бруду, бруду, що глибоко в’ївся і жиру на кухні.

*Перевірено в режимі точкової очищення

Braava jet m6

Знайомтеся з родиною iRobot®. Турбота про ваш будинок, всередині і зовні.

iRobot's Roomba i7
Roomba® Vacuums
iRobot's Braava m6
Braava® Mops

При кожній покупці робота

Доставка Безкоштовна доставка по Україні
Возврат денег Обмін-повернення протягом 14 днів
Гарантия Гарантія 2 роки
Весь модельний ряд
Хто не чув твердження: «Чистота – запорука здоров’я»? Від чистоти в будинку залежить не тільки затишок житла, але і здоров’я нас і наших близьких. Хоча сучасні темпи життя залишають все менше часу на підтримання порядку, до нас на допомогу приходять сучасні технології: за останні роки роботи-прибиральники перетворилися з фантастичних персонажів кіно в повсякденних помічників. Компанія iRobot є одним з флагманів в сфері виробництва роботів-пилососів. Вона випускає пристрої для всіх типів прибирання, тому серед широкого асортименту компанії кожен може знайти того робота, який буде максимально ефективним саме для його будинку. Левова частка доходу витрачається на дослідження нових технологій і поліпшення існуючих: ось чому наші пристрої відображають останні досягнення інженерної думки. Поки ви займаєтеся своїми справами, робот пилосос безшумно і непомітно працює, підтримуючи чистоту в будинку. Мініатюрні габарити пристрою дозволяють йому проникати у важкодоступні місця, прибирати пил під ліжками і диванами, за шафами і під столами. Також скромні розміри дозволяють не переживати про те, що електронний прибиральник буде займати багато місця – за розмірами такі роботи менше пилососів. Хоча час за гроші не купиш, зате можна купити робот пилосос, який дозволить більше часу приділяти улюбленому заняттю, відпочинку або сім’ї, в той час як будинок буде залишатися в чистоті. Наш інтернет-магазин пропонує фірмову техніку компанії iRobot з гарантією від виробника. Широкий асортимент дозволить вибрати електронного прибиральника за доступною ціною.