Сучасний дизайн для ретельного очищення кутів

Новий, красивий, революційний

Найдосконаліший робот-пилосос у світі

Робот-пилосос iRobot Roomba s9+ увібрав у себе всі попередні напрацювання та отримав унікальні технології, що забезпечують проведення розумного прибирання будинку. Робот адаптується до будинку завдяки системі Imprint, ідеально очищуючи його, визначаючи найкращий спосіб очищення. Roomba s9+ самостійно спустошує пилозбірник і не вимагає частого догляду.

Купуй робота Roomba® s серії

Залиште ретельне прибирання роботам серії Roomba s, які завдяки унікальній технології PerfectEdge ®
вловлюють пил та інші забруднення
навіть із самих важкодоступних куточків вашого дому

Новинка

Roomba® s9+

грн. 34,699
ціна зі знижкою
  • Революційна технологія робота, який прибирає в кутах, уздовж країв, наносить карту вашого будинку та самостійно спустошує смітник.

Чисті кути

Roomba s9+ отримав нову для пилососів iRobot D-подібну форму. В одному з кутів встановлена оновлена бічна щітка з п'ятьма пелюстками. Завдяки своєму розташуванню та впровадженню технології PerfectEdge вона збирає сміття вздовж стін та з кутів. Робот при цьому змінює траєкторію руху, щоб згаяти весь пил.

Утримує алергени

Пил, що збирається, осідає в сміттєзбірнику робота, а дрібні частинки затримуються фільтром тонкого очищення, який блокує 99% алергенів. Фільтр отримав нову форму і вимагає більш рідкісного очищення завдяки збільшеній робочій площі.

Як у себе вдома

Робот чудово орієнтується в просторі за рахунок технології vSLAM, яка аналізує понад 230 400 пікселів навколо себе за секунду за допомогою оптичного датчика для точного визначення розташування пилососа. Roomba s9+ знає, де потрібно забратися і де вже чисто.

Відновлення прибирання

Roomba s9+ може прибирати будь-яку кількість кімнат. Він знімається із зарядної бази і приступає до роботи, повертаючись на зарядку для очищення сміттєзбірника та відновлення заряду акумулятора. Набравшись сил, робот продовжить наводити лад із того місця, де перервав виконання завдання.

Спустошення пилозбірника

Більше не потрібно постійно очищати пилосос після кожного прибирання. iRobot Roomba s9+ самостійно спустошує сміттєзбірник щоразу, встаючи на док-станцію. База Clean Base оснащена повітряним каналом та знімним мішком для пилу об'ємом приблизно 60 сміттєзбірників пилососу. Змінюйте мішки лише один раз на кілька тижнів.

Неймовірна потужність

Пилосос оснащений двигуном збільшеної потужності, завдяки якому забезпечується максимально ефективний збір пилу, волосся та сміття навіть на килимових виробах з високим ворсом. Якщо порівнювати з моделями Roomba 600 серії, потужність всмоктування s9+ збільшилася в 40 разів.

Складання мапи

Робот складає карту приміщення завдяки технології картографування Imprint та сегментує її на окремі приміщення. Використовуючи складену карту, пилосос розраховує процес збирання таким чином, щоб отримати найкращий результат за найменший термін. Roomba s9+ може запам'ятовувати до 10 різних карт, щоб він міг забиратися на різних поверхах.

Керування зі смартфона

Керування пилососом здійснюється через Wi-Fi зі смартфона програмою iRobot HOME. Користувач отримує доступ до налаштувань робота, звітів про прибирання, повну інструкцію, а також має можливість складання розкладу роботи та вказівки окремих кімнат, які необхідно очистити.

Тижневий розклад

Складіть розклад для робота, щоб він приступав до роботи в потрібний час в залежності від дня тижня і наводив порядок, поки немає нікого вдома. Використовуйте карту поверху, доступну в iRobot HOME, вказавши пилосос ті кімнати, які він повинен очистити. Roomba s9+ буде чітко дотримуватися ваших вказівок.

Робота у парі

Технологія Imprint не тільки забезпечує складання карток з розміщенням меблів та перешкод, але й спрямована на роботу Roomba s9+ спільно з роботом-розкладчиком iRobot Braava m6. Обидва гаджети працюють у зв'язці, проводячи спочатку сухе, а потім вологе прибирання. Для чистоти роботи використовують загальну карту приміщень.

Збільшені щітки

iRobot Roomba s9+ оснащений збільшеними щітками-екстракторами, які розташовуються тепер не між коліс, як у попередніх моделях, а в передній частині корпусу, що дозволило збільшити ширину поверхні, що прибирається за один прохід. Ефективність збирання сміття підвищилася приблизно на 30-40%.

Кожен раз, коли ви купуєте робота

Безкоштовна доставка по Україні

Обмін-повернення протягом 14 днів

Гарантія 24 місяці

Який продукт підходить саме Вам?

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів