Представляємо майбутнє прибирання: робот для глибокого прибирання Roomba ® j7+

Він ретельно очищає, уникає кабелів

Перешкоди на підлозі, такі як сюрпризи для тварин або кабелі, не завадять Roomba ® j7+. Усе завдяки навігації PrecisionVision, яка виявляє та уникає загроз у реальному часі.

Роботи для глибокого прибирання серії Roomba® j7

Наш останній робот-пилосос не просто вивчає ваш дім, він реагує на нього.
Новинка

Roomba® j7+

грн. 32,299
  • Не згадуйте про прибирання місяцями із системою автоматичного вилучення сміття Clean Base®, яка дозволяє роботу j7+ до 60 днів самостійно спустошувати свій пилозбірник у мішки AllergenLock.
Новинка

Roomba® j7

грн. 23,599
  • Здатний побачити та розпізнати відкладення залишків життєдіяльності ваших вихованців, завдяки системі навігації PrecisionVision. За рахунок технології iRobot Genius він навчається, як чинити з такими перешкодами у майбутньому.

Інтелектуальне прибирання

Робот-пилосос для сухого прибирання iRobot Roomba j7 є новим кроком вперед в історії розвитку сервісних роботів. Модель має технологію самонавчання, чудово прибирає невизначену кількість приміщень, а також з високою точністю визначає тимчасові перешкоди різного походження. Roomba j7 – це закономірний результат розвитку робототехніки та впровадження штучного інтелекту у наше життя.

Висока потужність

Тверді підлогові поверхні, а також різні килими, ковролін та ворсяні доріжки робот очищає без проблем. У нього є функція збільшення потужності всмоктування при попаданні на килими, у результаті результат збирання просто бездоганний. Порівняно з базовими версіями Roomba 600-ї серії потужність нашого героя збільшена у 10 разів!

Визначення тимчасових перешкод

Roomba j7 отримав нову технологію PrecisionVision, завдяки якій визначає наявність сторонніх предметів на підлозі, а також ідентифікує різні сюрпризи, залишені домашніми вихованцями. Тепер можна з упевненістю говорити про те, що робот не розтягне по всьому поверху собачі чи котячі екскременти.
*Базова станція Clean є частиною пакету.

Гарне освітлення

Для точного визначення фекалій домашньому трудязі потрібне гарне освітлення, тому виробники вирішили встановити світлодіодне джерело світла у передню частину робота. Roomba j7 визначає субстанцію та порівнює її з наявними зразками в базі, що гарантує правильну інтерпретацію об'єкта роботом.

Зміна конструкції

Домашній помічник дуже схожий на своїх попередників серії Roomba i, проте тут не обійшлося без змін. Камера «переїхала» з верхньої частини робота на передню панель і розташовується в центрі бампера м'якого дотику. Також пішли у минуле кнопки керування. Тепер роботом можна керувати лише через програму.

Складання карти будинку

Робот-пилосос Roomba j7 за допомогою камери та комплекту датчиків вибудовує докладну карту поверху. На її складання йде кілька перших прибирань, після чого гаджет переміщується швидше та впевненіше. Як і раніше, за картографування відповідає навігаційна система Imprint, а максимальна кількість збережених планів складає 10.

Зонування

Кожне окреме приміщення при складанні карти представляється окремою зоною, причому кімнаті потрібно дати ім'я для простого запуску кімнатного прибирання. Вибирайте в додатку тільки ті приміщення, де потрібно забратися, і Roomba j7 слухняно вирушити очищати вибрані зони.

Внесення заборон

Будь-яке місце, яке не повинно забиратися пилососом, можна позначити на карті в мобільному додатку. Позначте місце годування домашніх тварин, ділянку, де знаходяться дрібні предмети, наприклад, конструктор, у який грає дитина, і Roomba j7 буде слухняно обходити ці місця.

Паралельне прибирання

У процесі переміщення робот прибирає підлогу, рухаючись паралельними лініями. Це досягається за рахунок датчика стеження за покриттям для підлоги. При необхідності об'їзду перешкоди, гаджет огинає предмет інтер'єру та повертається на колишню траєкторію, завдяки множині навігаційних датчиків, встановлених на борту.

Відновлення збирання

Як і належить високоінтелектуальному побутовому приладу, сервісний робот, що розглядається, може самостійно заряджати акумулятор і повертатися до прибирання після поповнення енергії. Точку, де роботу було зупинено, Roomba j7 запам'ятовує, щоб потім продовжити з неї подальше прибирання. Пошук бази сигналізується синім кольором довкола кнопки на верхній панелі робота.

Мобільний додаток

Роботом можна керувати через мобільний додаток, доступний для iOS та Android. У будь-якій точці світу, де є доступ до інтернету, можна переглянути звіти про прибирання, перебудувати тижневий графік, а також спостерігати в реальному часі за пересуванням домашнього помічника. Запустити та зупинити гаджет можна шляхом натискання кнопки на корпусі.

Враховує різноманітні чинники

Roomba j7 намагається забирати частіше там, де це потрібно. Він враховує наявність будинку людей, щоб не заважати їм під ногами, а також бере до уваги різні зовнішні фактори, включаючи період линяння домашньої тварини та зміни пори року, наприклад, у міжсезоння люди частіше приносять бруд додому на взутті.

Система очищення пилозбірника

Зробіть свого робота більш автономним, придбавши для нього спеціальну зарядну базу із системою Clean Base. При кожній парковці робота док-станція спустошуватиме вміст пилозбірника Roomba, а сміття збиратиметься в окремий мішок. Міняти його потрібно приблизно один раз на два місяці.

Почергове прибирання

Roomba j7 сумісний з миючим роботом Braava Jet m6. Ці обидва гаджети можуть працювати в парі, коли спочатку сухе прибирання проводить Roomba, а за ним Braava промиває підлогу. Споріднені пристрої використовують одну карту і використовують технологію Imprint. Проте варто врахувати, що Braava не вміє проводити збирання на килимах.

Кожен раз, коли ви купуєте робота

Безкоштовна доставка по Україні

Обмін-повернення протягом 14 днів

Гарантія 24 місяці

Який продукт підходить саме Вам?

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів