Ідеальне очищення завдяки запатентованим функціям

Він ретельно очищає, тому Вам не потрібно ні про що турбуватись

Понад 30 років iRobot ® розробляє інноваційні продукти, щоб зробити щоденну чистоту реальністю для вас. Роботи серії Roomba ® 600 є ідеальним початком розумного прибирання вашого дому за доступними цінами.

Роботи серії 600 Roomba®

Робот-пилосос для сухого прибирання

iRobot® Roomba® 698

грн. 9,499
ціна зі знижкою
  • 3-ступінчаста система прибирання Roomba® чудово впорається з шерстю домашніх тварин. Волосся чи шерсть домашніх тварин, дрібний пил та бруд ефективно захоплюються фільтром AeroVac.

Прибирайте свій дім розумно

3-ступенева система очищення збирає пил, бруд і грубі забруднення з килимів і твердої підлоги, а обертова бічна щітка змітає бруд у кутах і вздовж стін.

Пропозиції, які приносять користь

Він вивчає ваші звички прибирання та пропонує персоналізовані пропозиції. Він також рекомендує рішення, про які ви, можливо, не думали, наприклад, додаткове миття під час сезону пилку або линьки домашніх тварин.

Пилососьте, не піднімаючи пальця

Завдяки голосовому керуванню через Google Assistant і Alexa Roomba серії 600 може прибирати у вашому домі, коли ви подаєте йому голосову команду.

Він знає, на чому зосередитися

Датчики Dirt Detect™ допомагають роботу зосередитися на прибиранні там, де це найбільше потрібно, наприклад, у місцях з інтенсивним рухом людей у ​​домі.

Кожен раз, коли ви купуєте робота

Безкоштовна доставка по Україні

Обмін-повернення протягом 14 днів

Гарантія 24 місяці

Який продукт підходить саме Вам?

Кошик
Увійти

Ще немає аккаунту?

Створити аккаунт
Категорії продуктів