Перевiрка серiйного номеру
iRobot Roomba s9 Новинка

S серія

від 26,999 грн.

iRobot

i серія

від 17,999 грн.

iRobot Roomba 960

900 серія

від 12,799 грн.

iRobot Roomba e5 Charcoal

E серія

від 8,999 грн.

Roomba 675

600 серія

від 6,999 грн.

iRobot Новинка

M серія

від 14,999 грн.

iRobot Braava jet 240

Jet 240

від 5,555 грн.

iRobot

390T

від 4,799 грн.

Роботи-пилососи: які і де купувати

Сміливо можна стверджувати, що через кілька років роботи-пилососи дуже значно, якщо не повністю, потіснять своїх класичних «побратимів». Адже ще десятиліття тому такий прилад здавався чимось фантастичним і недоступним. Останні ж пару років роботи більш ніж активно завойовують ринок. Хоча думка про те, що це варіант для ледачих, і якість прибирання залишає бажати кращого, існує до цих пір. Так вважають ті, хто ніколи на практиці або за відгуками знайомих не стикався з таким помічником. Насправді ці «трудяги» поєднують у собі тільки корисні якості: вони перетворюють прибирання в необтяжливий процес і здійснюють його ніяк не гірше за людину, навіть у боротьбі з сильними забрудненнями. Тому тим, хто збирається купувати нову техніку, варто задуматися не над питанням «а чи потрібен роботизований варіант?». А над тим, де взяти робота-пилососа і на якій моделі зупинити вибір.

На що звернути увагу при виборі виробника?

У сфері побутових приладів завжди діє класичне правило: краще зупиняти свою увагу на виробниках і продавцях вузької спеціалізації. Приклади таких можна побачити на сайті компанії IRobot. Цей варіант виграє за наступними пунктами.
  • Професійний підхід до складання.
  • Контроль над якістю запасних частин і їх постійна наявність.
  • Високий рівень і швидкість гарантійного обслуговування.
  • Дуже гнучка система знижок і бонусів (де дешевше купити робота-пилососа, якщо не у виробника або прямого постачальника?).
  • Дійсно інформативні консультації щодо роботи і догляду за приладом, навіть через певний час після покупки.
Купити хороший пилосос можна і під брендом, що випускає одночасно телевізори і пральні машини, але в цьому випадку треба бути готовим до певних складнощів.

Інтернет або «живий магазин»?

Де взяти робота-пилососа, який буде повністю відповідати запитам, тим більше, якщо в цій області немає достатнього досвіду? Прийти до магазину або в виставкового залу, щоб «помацати» ту чи іншу модель і проконсультуватися на місці з менеджером? Або зібрати інформацію в інтернеті і зробити замовлення онлайн? Обидва варіанти мають свої нюанси. І в ідеалі можна порадити наступну схему.
  • Приділити трохи часу і намагатися хоча б в загальних рисах розібратися в питанні, підібравши кілька варіантів.
  • Відвідати магазин, де можуть продавати бажані моделі й їх аналоги і почути думку продавців.
  • Визначившись із моделлю, завдяки спеціальним сервісам, з’ясувати де дешевше купити робота-пилососа, на якому зупинився вибір.
Комусь здається, що цей процес займе дуже багато часу, але, якщо їм зайнятися впритул, на нього піде не більше 2–3 днів. А враховуючи, серйозність покупки, на часі тут економити не варто.