Перевiрка серiйного номеру
iRobot Roomba j7 Новинка

j7 серія

від 44,799 грн.

iRobot Roomba combo Новинка

Combo серія

від 12,399 грн.

iRobot Roomba s9 Новинка

S серія

від 47,899 грн.

iRobot

i серія

від 24,799 грн.

iRobot Roomba 960

900 серія

від 16,599 грн.

Roomba 675

600 серія

від 10,619 грн.

iRobot Новинка

M серія

від 20,999 грн.

iRobot Braava jet 240

Jet 240

від 8,199 грн.

iRobot

390T

від 10,199 грн.

Робот-пилосос Roomba 900 серії

Шерсть домашніх тварин, крихти і пил постійно накопичуються, тому підтримка чистоти в вашої оселі може здаватися нескінченною утомливою справою. Компанія iRobot представляє до уваги робот-пилосос Roomba 900 серії. Комбінуючи потужну систему очистки з інтелектуальними датчиками, цей робот легко переміщується, адаптуючись до навколишнього середовища приміщення, щоб ефективно прибирати підлогу, позбавляючи вас від цієї рутинної роботи.

Система очищення Roomba 966 і 980

Американська компанія iRobot є одним із лідерів по виробництву інтелектуальних приладів, а саме робототехніки. Їх останні розробки  – серія IrobotRoomba 900. У неї входять:
  • IRobot Roomba 966 призначений для сухого чищення всіх типів покриттів: лінолеуму, паркету, плитки, ламінату, килимів тощо. Коли робот входить на килим, він автоматично змінює рівень потужності всмоктування, збільшуючи її. У нижній частині робота знаходиться система очищення з двома прогумованими щітками, матеріал яких практично виключає можливість намотування на них волосся або шерсті. Коли вбудований акумулятор розряджений, пристрій повернеться на док-станцію (поставляється в комплекті з роботом) і автоматично перезарядиться, залишаючись при цьому готовим до подальшої роботи. Можливий час прибирання – 120 мін. Щоб почати прибирання, зручно задіяти додаток.
  • IRobotRoomba 980 прибирає ретельніше. У ньому використовуються не тільки оптичні, але й акустичні датчики для виявлення великих і дрібних частинок сміття. При виявленні більш сильного забруднення, Roomba кілька разів проходиться по цій ділянці. Подвійні фільтри HEPA уловлюють найдрібніші частинки пилу, залишаючи чисте і свіже повітря.
Система бар’єру DualModeVirtualWallBarrier в Irobot Roomba 900 пом’якшує удари при зіткненні з меблями. Нова панель управління полегшує експлуатацію, сповіщаючи про заповнення контейнера. Більш досконалий принцип витрачання заряду акумулятора дозволяє збільшити термін служби акумуляторної батареї до 50%. Прибирати Roomba 966 може протягом 75 хвилин. Прилад розрахований на прибирання великих територій. Роботи-пилососи були створені для того, щоб ваша оселя завжди були в чистоті, навіть коли ви на роботі. Компанія iRobot з упевненістю гарантує якість і розумність роботів Roomba 900 серії!