Перевiрка серiйного номеру
iRobot Roomba j7 Новинка

j7 серія

від 44,799 грн.

iRobot Roomba combo Новинка

Combo серія

від 12,399 грн.

iRobot Roomba s9 Новинка

S серія

від 47,899 грн.

iRobot

i серія

від 24,799 грн.

iRobot Roomba 960

900 серія

від 16,599 грн.

Roomba 675

600 серія

від 10,619 грн.

iRobot Новинка

M серія

від 20,999 грн.

iRobot Braava jet 240

Jet 240

від 8,199 грн.

iRobot

390T

від 10,199 грн.

Робот-пилосос миючий: як вибрати?

За останні роки винайдено велику кількість пристроїв, що полегшують наше життя. Одним із практичних напрямів розвитку сучасних технологій є роботи. І найбільш вдала пропозиція для повсякденного життя – пилосос iRobot.

Як робот-пилосос робить вологе прибирання?

Спочатку прилад готує підлогу, всмоктуючи дрібне сміття і розпорошуючи воду. Таким чином, робот дозволяє воді та миючому засобу «подіяти», і лише потім приступає до повноцінного чищення за допомогою щітки, що обертається. Таким чином, підлога залишається чистою і практично сухою. На ринку побутової техніки, з’являється все більше автоматичних миючих роботів. Тому вибір правильного пристрою – завдання не з легких. Пам’ятайте, що краще то, що найбільше підходить для ваших потреб. Як вибрати миючий робот-пилосос і на що ще варто звернути увагу перед покупкою.
  • Датчик руху. Без них пилосос не був би тим, чим він є насправді, тобто інтелектуальним і автономним пристроєм для очищення. Вбудовані інфрачервоні, ультразвукові датчики або картографічні камери дозволяють роботові плавно переміщатися по різних поверхнях. Тому це найважливіший параметр, який слід відзначити перед покупкою робота.
  • Потужність двигуна. Пилосос оснащений різними типами щіток і губок, для очищення підлогового покриття, а також розпилювачем для вологого прибирання. Такий робот може мати акумулятор різної ємності, що дозволяє обробляти великі площі. Чим вище кількість ват, тим ефективнішим буде прибирання.
  • Ємність пилозбірника. Даний фактор буде впливати на робочий час і частоту очищення. Передбачається, що роботів з контейнерами об’ємом менше 0,5 л не слід вибирати для великих квартир або будинків. Більш оптимальним рішенням, буде вибір робота з контейнером у діапазоні до 1 л. Деякі моделі оснащені резервуарами об’ємом до 2 л, що, втім, вплине на вагу і габарити самого пристрою.
  • Наявність системи оповіщення щодо проблем. Обмежувач врятує від зіткнень, але не всіх. Наприклад, він не захищає від заплутування в дротах, але система попередження дозволить власнику вчасно зреагувати, і робот не буде працювати марно.
Сукупність усіх перерахованих умов, дозволяє вибрати модель, найбільш підходящу вам і тим умовам, в яких ви плануєте її використовувати. Ознайомтеся з рекомендаціями виробника і тим, як робот-пилосос робить вологе прибирання.