Перевiрка серiйного номеру
iRobot Roomba j7 Новинка

j7 серія

від 44,799 грн.

iRobot Roomba combo Новинка

Combo серія

від 12,399 грн.

iRobot Roomba s9 Новинка

S серія

від 47,899 грн.

iRobot

i серія

від 24,799 грн.

iRobot Roomba 960

900 серія

від 16,599 грн.

Roomba 675

600 серія

від 10,619 грн.

iRobot Новинка

M серія

від 20,999 грн.

iRobot Braava jet 240

Jet 240

від 8,199 грн.

iRobot

390T

від 10,199 грн.

Робот-пилосос: як він працює?

Заощадити час на домашні справи, зробити їх простими та легкими – мрія будь-якої людини. Для цього були створені різні девайси. Почесне місце в переліку помічників займає «розумне» пристосування для прибирання. Так чи необхідний робот-пилосос і як він працює? Розібратися у всіх тонкощах допоможуть поради фахівців.

Особливості пристрою

Застосування інноваційних технологій дозволило полегшити побут, не знижуючи якості роботи. Прилад справляється зі своїми функціями в будь-якій ситуації. Не обов’язково знаходитися поруч із ним, управління здійснюється дистанційно. Пристрої мають ряд особливостей:
  • різні види прибирання;
  • вбудований Wi-Fi;
  • робота з будь-якими покриттями;
  • компактність;
  • стильний зовнішній вигляд.
«Розумний» помічник може проводити як вологе, так змішане прибирання приміщення. Він призначений не тільки для кімнат, техніка  чудово впорається і з чищенням басейнів. Не відіграє ролі тип покриття – ламінат, паркет, плитка – усе буде прибрано від пилу, шерсті та бруду. Спеціальна подача води не призведе до появи калюж на підлозі, її витрата економна.

Нюанси управління

Як працює робот-пилосос? При включенні помічник починає «оцінювати» приміщення. У мозковому центрі програмується маршрут руху. Також його можна налаштувати рухатися певним чином. У моделях закладена функція, завдяки якій можна переміщуватися без пропусків. Корисною функцією пристрою є здатність самостійно знайти док-станцію. При розряді батареї він зупиняється, а після підзарядки відновлює роботу з цього ж місця. Все сміття накопичується в спеціальному контейнері. Його потрібно в міру наповнюваності очищати. Управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, додатка на телефоні. Також власник девайса може активувати гаджет ручним натисканням кнопок. Прийшовши з вулиці під час поганої погоди, не буде потрібно швидко бігти за ганчіркою та цебром – усе зробить диво-техніка. Вона швидко прибере наслідки прогулянки, поки люди відпочивають за чашкою кави або чаю. На сайті компанії iRobot представлені моделі для різної квадратури, в тому числі останні розробки та опису до них. При виникненні питань фахівці розкажуть, що таке робот-пилосос і як він працює. На товари видається гарантія від виробника терміном до 2-х років. Для замовлення або вирішення спірних моментів на сайті розміщені телефони.