Перевiрка серiйного номеру
iRobot Roomba j7 Новинка

j7 серія

від 44,799 грн.

iRobot Roomba combo Новинка

Combo серія

від 12,399 грн.

iRobot Roomba s9 Новинка

S серія

від 47,899 грн.

iRobot

i серія

від 24,799 грн.

iRobot Roomba 960

900 серія

від 16,599 грн.

Roomba 675

600 серія

від 10,619 грн.

iRobot Новинка

M серія

від 20,999 грн.

iRobot Braava jet 240

Jet 240

від 8,199 грн.

iRobot

390T

від 10,199 грн.

Робот-пилосос – де купити і на що звернути увагу?

Інноваційні технології дозволяють полегшити життя сучасним людям. Одними з таких «помічників» є автоматизовані пристрої, що виконують домашнє прибирання. Завдяки такій розумній техніці жінки можуть забути про рутинну роботу, довіривши її електронному фахівцю. Залишилося зрозуміти, де можна купити робота-пилососа, який буде служити довго і вірно?

Як вибрати хороший магазин для покупки?

Робот-пилосос є незамінним помічником удома, адже він якісно здійснює прибирання, заощаджуючи ваш час і сили. Компактний прилад працює в тихому режимі, підлаштовуючись під будь-який тип поверхні і справляючись із забрудненнями навіть у важкодоступних місцях. Усе, що від вас потрібно – це лише встановити на смартфон спеціальний додаток і управляти пристроєм у віддаленому режимі. Зрозуміти, де купити робота-пилососа, вам допоможуть наступні поради:
  • вибирайте фірму з хорошою репутацією: чим довше вона на ринку, тим вище її авторитет;
  • звертайте увагу на асортимент: великий вибір товарів говорить про надійність обраної компанії;
  • читайте відгуки клієнтів на сайті інтернет-магазину;
  • перевіряйте наявність сертифікатів на пропоновану продукцію, щоб уникнути підробок;
  • надання гарантії якості характеризує магазин із найкращої сторони;
  • пізнавальні статті на сайті допоможуть краще зрозуміти будову і функції електронної техніки.
І, звичайно, важливий фактор вибору товару – це рівень обслуговування. Компетентні й уважні менеджери – запорука того, що куплений прилад виправдає ваші очікування.

Чому варто купити робот-пилосос компанії IRobot?

Кращим місцем, де можна купити робота-пилососа, є інтернет-магазин компанії IRobot. Тут представлено безліч моделей електронних приладів із різними функціями і ефективними режимами руху. У нас ви можете придбати недорого ексклюзивну техніку для вологого, вакуумного або змішаного прибирання підлоги, а також для чищення басейнів. Займайтеся своєю улюбленою справою, не думаючи про рутинну домашню роботу, – за вас її якісно виконає розумний і спритний пристрій. Замовляйте робототехніку на нашому сайті – менеджери детально проконсультують з усіх питань. Виберіть потрібну модель в онлайн-каталозі й оформите покупку – робот-прибиральник буде оперативно доставлений в будь-яке місто України.