Перевiрка серiйного номеру
iRobot Roomba combo Новинка

Combo серія

від 10,599 грн.

iRobot Roomba s9 Новинка

S серія

від 40,999 грн.

iRobot

i серія

від 21,199 грн.

iRobot Roomba 960

900 серія

від 14,199 грн.

Roomba 675

600 серія

від 9,171 грн.

iRobot Новинка

M серія

від 17,999 грн.

iRobot Braava jet 240

Jet 240

від 6,999 грн.

iRobot

390T

від 8,499 грн.

Миючий робот-пилосос: як вибрати правильно

Популярність цих домашніх помічників зростає в геометричній прогресії. Якщо ще кілька років тому на ринку боязко пробували свої сили тільки класичні роботи-пилососи, які знаходили пил у найзатишніших куточках житла, то зараз все більше споживачів робить вибір у бік моделей, які вміють не тільки «підмітати», а й мити ці самі куточки . Дійсно, якщо вже автоматизувати процес збирання, то варто задуматися над тим, як це зробити максимально ефективно, але при цьому не вийти за рамки існуючого бюджету.

Переваги та нюанси роботи з такими пилососами

Функцію вологого прибирання використовувати не обов’язково. Але її переваги незаперечні.
  1. Результат прибирання – не просто чистий, а бездоганно чисто, суха підлога без розводів.
  2. Повітря в приміщенні зволожується після кожного «миття».
  3. Килими проходять справжню хімчистку в мініатюрі без необхідності їх куди-небудь возити.
  4. Трудовитрати мінімальні, можна «кинути сили» на інші справи.
Звичайно, все складеться таким чином тільки в разі раціонального підходу до вирішення питання, як вибрати миючий робот-пилосос, щоб він на відмінно справлявся зі своїми обов’язками.

На що звернути увагу перед тим, як вибрати миючий робот-пилосос?

Немає необхідності купувати дорогу модель, розраховану на прибирання великих площ або на безперервну роботу протягом багатьох годин, якщо мова йде про обслуговування невеликої двокімнатної квартири. У той же час, самі бюджетні моделі – неправильне рішення, яке проявить себе вже в перші місяці експлуатації. Особливо, якщо у пилососа мають бути певні складності (пороги, шерсть тварин, великі площі). Додаткові функції (визначення перешкод, вивантаження сміття на базу, кількість програм тощо) – речі корисні, але завжди використовуються в повсякденних справах. А іноді, навпаки, вони бувають принципово важливі. Пропозицій зараз дуже багато, на перший погляд здається, що всі пропоновані опції дуже важливі, одна «підтягує» за собою наступну автоматично. Розібратися в різноманітті моделей і значущості їх функцій завжди допоможуть менеджери з IRobot. На сайті можна ознайомитися з асортиментом, а визначитися з тим, як вибрати миючий робот-пилосос раціонально і швидко, можна за телефоном або в режимі онлайн.