Перевiрка серiйного номеру
iRobot Roomba j7 Новинка

j7 серія

від 44,799 грн.

iRobot Roomba combo Новинка

Combo серія

від 12,399 грн.

iRobot Roomba s9 Новинка

S серія

від 47,899 грн.

iRobot

i серія

від 24,799 грн.

iRobot Roomba 960

900 серія

від 16,599 грн.

Roomba 675

600 серія

від 10,619 грн.

iRobot Новинка

M серія

від 20,999 грн.

iRobot Braava jet 240

Jet 240

від 8,199 грн.

iRobot

390T

від 10,199 грн.

Як вибрати хороший робот-пилосос?

Робот-пилосос від iRobot – це ідеальний і незамінний помічник у кожній родині. Багато хто вже встиг переконатися в цьому самі, інші ж тільки придивляються до цього дива техніки, тому постає питання його вибору.

Як вибрати робот-пилосос 2019?

При виборі, слід врахувати наступні фактори.
  • Розміри і форма. Чи зможе робот дістатися до місць, де скупчується пил. Занадто широкий пилосос не зможе обійти ніжки стільців, а надто високий не потрапить під меблі, тобто там, де пил зазвичай скупчується найбільше. Добре продумані прилади мають висоту, яка не перевищує 9,2 см, тому вони підійдуть під більшість стандартних меблів на ніжках.
  • Фільтри й аксесуари. Кожна з моделей iRobot оснащена різним набором аксесуарів – щітки, інструменти для чищення та обслуговування встаткування, а також фільтри. Важливим елементом для тих, що страждає на алергію є фільтруючий елемент, який запобігає викид частинок пилу, невидимі неозброєним оком. Як вибрати робот-пилосос 2019? Зверніть увагу на моделі серії iRobot Roomba 700 – у них використовуються найсучасніші HEPA-фільтри, які утримують пил до 0,3 мікрон.
  • Простота у використанні й обслуговуванні. Важливим елементом придбаного устаткування є простота використання й обслуговування. Це можливість складання графіка прибирання. Однак це ще не все, адже іноді необхідно провести очистку після запланованої дати. Також не завжди необхідно прибирати всю квартиру, іноді потрібно очистити тільки невелику її частину. Наприклад, у моделі Roomba iRobots 621 і вище, є кнопка SPOT, яка активує функцію очищення невеликий (близько 1,5 м2) площі.
  • Сервіс та технічна підтримка. Багато користувачів не приділяють достатньої уваги цьому елементу. Принаймні, до тих пір, поки щось в обладнанні не перестане працювати належним чином. Тільки тоді з’ясовується, чи надає виробник або дистриб’ютор відповідну технічну підтримку, якісне обслуговування та швидке усунення несправностей. Тому, перед покупкою варто перевірити чи надається сервісна підтримка та гарантія.
Як вибрати хороший робот-пилосос – прилад, який, безумовно, полегшить систематичне прибирання? Але важливо вибрати його з розумом. В іншому випадку, ви можете виявити, що витратили багато грошей на пристрій, який не відповідає очікуванням.