Перевiрка серiйного номеру
iRobot Roomba j7 Новинка

j7 серія

від 44,799 грн.

iRobot Roomba combo Новинка

Combo серія

від 12,399 грн.

iRobot Roomba s9 Новинка

S серія

від 47,899 грн.

iRobot

i серія

від 24,799 грн.

iRobot Roomba 960

900 серія

від 16,599 грн.

Roomba 675

600 серія

від 10,619 грн.

iRobot Новинка

M серія

від 20,999 грн.

iRobot Braava jet 240

Jet 240

від 8,199 грн.

iRobot

390T

від 10,199 грн.

Як робот-пилосос прибирає кути?

Сьогодні господарі мають можливість придбати в будинок робота-пилососа – автоматизований, ергономічний і ефективний пристрій, здатний ретельно вичистити оселю за короткий термін. Дозвольте собі насолоджуватися улюбленими справами, поки розумне обладнання займається побутовими.

Робот-пилосос: як прибирає в кутах?

Сьогодні, в XXI столітті, люди прагнуть усюди встигнути й осягнути неосяжне. Тому на побутові питання часом просто не вистачає сил. Якісний автономний пилосос стане відмінним рішенням для тих людей, які цінують свій час. Довірте йому свій будинок, і отримаєте його ідеально чистим! Пилосос досить компактний, щоб не займати багато місця в квартирі і добиратися до важкодоступних місць, але при цьому настільки потужний, що здатний впоратися з великими обсягами роботи. В чому полягає механізм дії апарату? Обертові бічні щітки збирають пил і дрібне сміття в бак, розміщений на корпусі пилососа. Інноваційні моделі оснащені системою всмоктування та фільтрами, що запобігають розпиленню пилу. При заповненні бака до максимуму система повідомляє користувача спеціальним сигналом.

Тонкощі роботи робота-пилососа

Повністю автоматизований пристрій набагато вигідніше до придбання, ніж стандартний пилосос. У чому особливості роботи роботизованих моделей?
  • Об’єднання технічних і призначених для користувача характеристик. Обладнання не перевантажено зайвими деталями – включає в себе тільки найнеобхідніші для очищення елементи.
  • Як робот-пилосос прибирає кути кімнат? Він має закруглений корпус і спеціальні круглі щітки. Вбудоване програмне забезпечення відповідає за орієнтацію в просторі і побудову траєкторії прибирання.
  • Самохідний пристрій дозволяє економити енергію. Безшумна робота – один з принципів розумного пилососа, розрахованого на комфортну експлуатацію.
  • Регуляція потужності та способу збирання залежно від типу поверхні. На м’яких підлогах потужність наближена до максимуму. Апарат отримує живлення не від електромережі, а від акумулятора.
В інтернеті можна почитати відгуки про роботу пристрою серед користувачів. Просто введіть запит про те, як прибирає робот-пилосос. В інтернет-магазині IRobot пропонуються якісні роботизовані пилососи за доступною ціною. Серед усього асортименту покупець обов’язково знайде ідеальну для свого будинку модель.