Перевiрка серiйного номеру
iRobot Roomba j7 Новинка

j7 серія

від 44,799 грн.

iRobot Roomba combo Новинка

Combo серія

від 12,399 грн.

iRobot Roomba s9 Новинка

S серія

від 47,899 грн.

iRobot

i серія

від 24,799 грн.

iRobot Roomba 960

900 серія

від 16,599 грн.

Roomba 675

600 серія

від 10,619 грн.

iRobot Новинка

M серія

від 20,999 грн.

iRobot Braava jet 240

Jet 240

від 8,199 грн.

iRobot

390T

від 10,199 грн.

Як робот-пилосос чистить килими?

Роботизовані пилососи користуються заслуженою любов’ю серед споживачів, оскільки значно полегшують людську працю. Незважаючи на свій компактний розмір, вони мають достатню потужність для того, щоб вичистити всю квартиру (до 200 м2), включаючи важкодоступні місця між меблями і кути. Автоматизований пилосос стане вашим незамінним помічником у прибиранні. Ідеально справляється з покриттям підлоги різного типу – лінолеумом, паркетом. Але у покупців часто хвилює, як робот-пилосос справляється з шерстю при очищенні від пилу? Розглянемо це питання більш детально.

Потенціал пристрою

Роботизований пилосос – функціональний інструмент для прибирання будинку. Всі роботи він виконати не зможе, оскільки не має безлічі насадок на щітках, велике сміття теж не збере. Але варто побачити, як робот-пилосос чистить килими і справляється з пилом під ліжком і шерстю тварин, перш ніж купити цей агрегат. На які моменти варто звернути увагу, щоб оптимізувати його роботу?
  • Довжина килимового ворсу не повинна перевищувати 3 см.
  • Щоб пилосос зручно та безпечно переміщався по квартирі, відсуньте меблі і дроти з його шляху.
  • Дрібні предмети та предмети, що б’ються (вази, посуд тощо) заховайте подалі від місця передбачуваного прибирання.
Контейнер пилососа зручно очищати від пилу, на прибирання він програмується сам. Оселя буде чистою навіть під час вашої відсутності. Робот-пилосос ідеально підходить зайнятим людям, у яких немає часу на прибирання будинку.

Яку модель вибрати?

На те, як робот-пилосос справляється з шерстю, впливає його марка і спектр функцій. У першу чергу слід звернути увагу на потужність всмоктування, з огляду на розташування меблів у будинку, висоту килимового ворсу, наявність домашніх тварин. Моделі серії IRobot вважаються якісними і надійними. Найостанніші з них оснащені вбудованим програмним забезпеченням для регуляції розкладу прибирання, навігацією, системою запобігання заплутування. Їх вага коливається від 2 до 4 кг. Коли заряд апарату падає до нуля, він сам підключається до зарядки. Слід знати, що масивний Дайсон не підійде для прибирання важкодоступних місць, АйКлебо шумно працює, а ось КлеверПанда функціонує в тихому режимі. Детальніше про переваги кожного пристрою ви можете прочитати на форумі користувачів. Інтернет-магазин IRobot пропонує перевірені моделі пилососів-роботів за доступними цінами, здатних ефективно очистити від пилу і шерсті покриття і килими. Серед наявного асортименту покупець обов’язково знайде ідеальну для своєї оселі модель.