Перевiрка серiйного номеру
iRobot Roomba j7 Новинка

j7 серія

від 44,799 грн.

iRobot Roomba combo Новинка

Combo серія

від 12,399 грн.

iRobot Roomba s9 Новинка

S серія

від 47,899 грн.

iRobot

i серія

від 24,799 грн.

iRobot Roomba 960

900 серія

від 16,599 грн.

Roomba 675

600 серія

від 10,619 грн.

iRobot Новинка

M серія

від 20,999 грн.

iRobot Braava jet 240

Jet 240

від 8,199 грн.

iRobot

390T

від 10,199 грн.

Де відремонтувати робота-пилососа?

Сучасні девайси полегшують прибирання, звільняють час для відпочинку або саморозвитку. Вони дозволяють спокійно займатися своїми справами, а самі тим часом призводять житло до ладу. Але як і з іншою технікою, трапляються поломки. Де відремонтувати робота-пилососа? Що робити для запобігання неприємних ситуацій?

Які проблеми можуть виникати?

Робот-пилосос – пристрій невеликих розмірів із програмованої роботою. Він ефективно проходить сантиметр за сантиметром і очищає поверхню. Техніка проводить не тільки класичне, а й вологе прибирання. Якщо апарат починає давати збої важливо визначити можливі причини. Від них залежить, як потрібно проводити ремонт робота-пилососа. Що може статися з пристроєм:
  • не вмикається;
  • крутиться на місці;
  • не повертається на док-станцію;
  • заклинює щітки;
  • сміття залишається на підлозі;
  • блимає датчик.
При виникненні проблем не слід впадати в паніку. Спочатку потрібно дізнатися, де відремонтувати робот-пилосос і віддати його на діагностику. Фахівці зможуть розібратися з заклинюванням кнопок, збоєм плати, пошкодженням дротів. Вони перевірять цілісність конструкції. Якщо девайс не знаходить базу, то можливо прилипання сторонніх речей, пошкодження проводки, наявність предметів із перешкодами для ІК-променів.

Якісна техніка – запорука тривалої роботи

Щоб пристрій прослужив як можна довше, слід виконувати кілька правил.
  1. Перед першим запуском зарядити його не менше ніж 12 годин.
  2. При рідкісному використанні потрібно відключати живлення. Воно не повинно знаходитися в «холостому» режимі.
  3. Після прибирання очищати щітки і контейнер.
  4. Бажано прибрати з поверхонь дрібні предмети, шнури живлення.
Важливо подумати про якісні складові, купувати продукцію у сертифікованих продавців. Перелік, де можна придбати техніку з гарантією від виробника, можна подивитися на сайті компанії IRobot. Купуючи товари на підозрілих сайтах, потрібно бути готовим до меншого ресурсу приладу, до швидких поломок. Дізнатися особливості роботів пилососів, як продовжити термін їх служби і вибрати модель допоможуть фахівці IRobot. Компанія пропонує оригінальну продукцію з гарантією 2 роки. Доставка здійснюється по всій території України, є можливість повернення протягом 2-х тижнів.